Subscribe:

29 Mart 2012

SHINee'nin "Sherlock" ile İlk M!Countdown Galibiyeti ve Diğer Performanslar


29 Mart yani bugün yayınlanan M!Countdown yine şahane performanslara sahne oldu ve geçen hafta yeni albümüyle dönüşünü gerçekleştiren SHINee ilk galibiyetini aldı. Bu olay twitterda da yankı uyandırdı ve CountdownToSHINee, SHINee WON ve CONGRATSHINee gibi hashtagler dünya çapında bir numaraya oturmayı başardılar.

Tabi ki SHINee haricinde de bugün dolu dolu bir M!Countdown izledik. Shinhwa uzun zamandır beklenen dönüşünü gerçekleştirirken, CNBLUE da rock severleri coşturdu. SPICA arayı soğutmadan Painkiller ile dönüş gerçekleştirirken, Busker Busker günün çıkışı yapan ismi oldu.

Bunlar dışında K.Will, Tony & SMASH, Taw & Haha, LEDApple, NU'EST, BtoB, Nine Muses, Ailee, C-Real ve Noh Young Ho performans sergileyen isimler oldu.

Programdan bazı önemli anları aşağıdan izleyebilirsiniz. Tebrikler SHINee.

Öncelikle SHINee'nin kazanma anı.SHINee "Sherlock" performansıShinhwa "Hurt" performansıShinhwa "Venus" performansıCNBLUE "Still in Love" performansıCNBLUE "Hey You" performansıSPICA "Painkiller" performansıBusker Busker "Cherry Blossom Ending" PerformansıKaynak: Allkpop

0 yorum:

Yorum Gönder