Subscribe:

20 Kasım 2012

Won Bin ve Kim Soo Hyun 'Tous Les Jours' Reklamında!Won Bin ve Kim Soo Hyun 'Tous Les Jours' reklamı için kamera karşısına geçti.

'Tous Les Jours' ünlü bir "fırın zinciri". Tabi fırın deyince aklınıza bizdeki gibi "Gevrekler yeni çıktı, sıcak sıcak" formatında mekanlar gelmesin. Zaten uzak doğudaki ekmek alışkanlığı da bizdekinden farklı malumunuz. Yemeklere banmak için değil de, ara öğünlerde tadına varmak için yeniyor genelde. 'Tous Les Jours' da "sosyetik fırın" diyebileceğimiz bir mekan ve ekmeğin yanı sıra kahve gibi ürünlerle ya da taze marmelatları ile midenize bayram yaşatabilir.Hayır bu kadar reklamını yapmamın sebebi kesinlikle Eunhyuk'un annesinin geçenlerde bu fırından açmış olması değil(?).

Reklam ise firmanın "Ekmeği Oku" kampanyasını tanıtma amaçlı. 'Tous Les Jours'da alacağınız ekmeğin pakedi üzerinde yapımında kullanılan malzemeler detaylı bir şekilde belirtiliyor. Bu reklam da tüketiciyi yediklerinin içeriğini okumaya teşvik ediyor. Firma bununla ekmeklerinde sadece sağlıklı ve doğal malzemeler kullanıldığını vurgulamayı amaçlıyor.

Reklam hakkında ise diyecek pek bir şey yok. Sonuçta Won Bin ve Kim Soo Hyun rol almış. Evet.

Buyrunuz alttan reklamı izleyebilirsiniz.


Kaynak:Allkpop

0 yorum:

Yorum Gönder